Home » Zakładanie spółek » Dotacja dla spółki

Dotacja dla spółki


dotacje-unijne-dla-spolkiPolska otrzymała od Unii Europejskiej fundusze na realizację nowej perspektywy finansowej 2014-2020, z których skorzystać będą mogły wszystkie podmioty gospodarcze a więc także i spółki. To ogromna szansa dla jednostek na pozyskanie ogromnego wsparcia na realizację innowacyjnych przedsięwzięć.

Realizowane będzie 6 programów krajowych oraz 16 programów regionalnych w ramach, których będzie można się ubiegać o środki. Każdy obszar Polski pozyska wsparcie na rozwój gospodarczy.

O dotację będą mogli starać się właściciele spółek, którzy będą spełniać dodatkowo inne kryteria jakie zostaną postawione w trakcie naboru wniosków. Pierwsze wnioski o dotację będzie można składać dopiero w trzecim kwartale 2014 roku więc jeszcze jest czas na przygotowania.

Prowadzenie działalności to bardzo kosztowne przedsięwzięcie, które wymaga ogromnych nakładów pieniężnych a dotacja to bezpieczny sposób na pozyskanie środków finansowych. Należy spełnić pewne wymagania ale każde pozyskanie kapitału z zewnętrznych źródeł wiąże się z koniecznością spełnienia odgórnie narzuconych punktów.

Fundusze Unijne to szansa dla polskich przedsiębiorców na ugruntowanie swojej pozycji na rynku i wybicie się z licznego grona jednostek, które działają na rynku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: