Home » Gotowe Spółki

Gotowe Spółki

Oferujemy do sprzedaży GOTOWE SPÓŁKI, które są nowe oraz nigdy nie prowadziły działalności gospodarczej. Posiadamy spółki nowe, kilkumiesięczne oraz takie, które zostały zarejestrowane w 2018 oraz 2019 roku.

  1. Każda z spółek jest w pełni zarejestrowana : posiada wszystkie niezbędne numery KRS, NIP, REGON. Część posiada zgłoszenie do VAT, VAT-UE.
  2. Wpłacony jest minimalny kapitał zakładowy, który w przypadku spółki z o.o wynosi 5000 zł.
  3. Spółka nie zatrudnia pracowników i nie ma żadnych zobowiązań pieniężnych, posiada notarialne poświadczenie braku zadłużenia.
  4. Przedsiębiorca, który nabywa gotową spółkę może zmieniać nazwę, poszerzać zakres jej działalności, dokonywać innych zmian.
  5. Spółki gotowe, które można zakupić prowadzą działalność w szerokim zakresie ( kilkadziesiąt działów PKD ).
  6. Dzięki zakupie gotowej spółki przedsiębiorca może od razu rozpocząć działalność, nie musi zajmować się formalnościami.
  7. Gotowa spółka jest alternatywą dla zakładania spółki w tradycyjnej formie, pozwala na oszczędność czasu i zminimalizowanie formalności.
  8. Kupując Gotową spółkę przedsiębiorca nie musi się martwić historią spółki w czasie kiedy nie znajdowała się ona pod jego kontrolą.

W przypadku zainteresowania gotową spółką nasza firma gwarantuje kompleksową obsługę podczas przejęcia udziałów spółki (dokumentację sądową, doradztwo prawne, prowadzenie księgowości). Zyskają Państwo czas i komfort. Zdecydowanych prosimy o kontakt z Naszą firmą.