Home » Zakładanie spółek » Rejestracja spółki jawnej

Rejestracja spółki jawnej

Rejestracja spółki jawnej może przebiegać w sposób tradycyjny, kiedy wszelkie formalności dokonuje się osobiście w sądzie rejestrowym. Jednak w przypadku tej formy istnieje również możliwość rejestracji spółki „bez wychodzenia z domu”, dzięki specjalnemu systemowi informatycznemu. Umożliwia on rejestrację spółki jawnej w trybie S24, czyli w ciągu 24 godzin roboczych od wysłania dokumentacji do KRS.

W przypadku rejestracji online wszelkie procedury przeprowadzane są po rejestracji do systemu eMS oraz za pośrednictwem systemu płatności elektronicznej (dotyczy opłaty za wpis do rejestru). To dla początkującego przedsiębiorcy oszczędność czasu i pieniędzy.

Zakładanie spółki jawnej przez Internet umożliwia zmniejszenie kosztów rejestracyjnych. Bowiem podczas rejestracji spółki w trybie S24 , opłata za wpis do rejestru przedsiębiorców jest o połowę mniejsza. To z pewnością dla wielu osób zachęta, by założyć spółkę jawną lub inną przez Internet. Jeżeli i TY chcesz założyć spółkę jawną przez Internet zgłoś się do nas!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: