Home » Zakładanie spółek » Spółki pod kredyt

Spółki pod kredyt

Pewnie wiele osób zastanawia się dlaczego stażowe spółki są tak atrakcyjne i wybierane przez tak liczne grono przedsiębiorców. Nie dziwi fakt, że zakup spółki jest znacznie łatwiejszy niż samodzielne zakładanie działalności gospodarczej. Jednak dlaczego spółki stażowe są tak doceniane? Nad tym zagadnieniem skupimy się w tym artykule. Zaczniemy od tego, że niejednokrotnie by rozpocząć działalność gospodarczą, potrzebne są środki z dodatkowych źródeł. Do tych źródeł zalicza się między innymi kredyty czy czasem dotacje oraz leasing. Ich pozyskanie jest oczywiście bardzo trudne, więc pomoc w formie zakupu gotowej spółki z stażem jest ważna. Co takiego mają gotowe spółki ze stażem?

Otóż zakupując założoną dużo wcześniej spółkę, firma w której prowadzi się działalność jest już znacznie lepiej postrzegana. Klienci, kontrahenci i instytucje udzielające wsparcia finansowego znacznie lepiej postrzegają takie spółki. Jest więc im łatwiej pozyskać niezbędne środki na prowadzenie swojej działalności.

Gotowe spółki stażowe to idealne przedsiębiorstwa pod kredyt czy leasing. Jeżeli i Państwo tak uważacie, zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą!

One Response so far.

  1. Ludwiczek pisze:

    Spółki ze stażem górą!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: